מיקומך באתר >> אודות

על immediate

 
immediate מספקת פתרונות ושרותים מנוהלים למגזר העסקי. הפתרונות שלנו, שהם מהמתקדמים מסוגם בעולם, מוצעים בשני תחומים עיקריים: פתרונות פקס ארגוניים ושרותי דיוור אלקטרוני מורשה.
מטרתנו היא לשרת ארגונים שזקוקים לתקשורת קבועה עם קהלי יעד סולידיים, החל מרמה של מאות ואלפי אנשים ועד לעשרות אלפים ויותר.

immediate משווקת ומספקת, באופן בלעדי בישראל, את מערכת InterFAX . מהחזקות והוותיקות ביותר בתחום העברת המסרים.

Interfax – מערכת הפקס הארגונית - קיימת ועוברת, שדרוג אחר שדרוג, מאז שנת 1995. כחלק מיכולותיה הרבות מערכת Interfax מאפשרת התממשקות למערכות הקיימות בארגון והופכת כל תוכנה, שהארגון עושה בה שימוש, לממשק המאפשר שליחה וקבלה של פקסים.

מערכת Interfax הינה בעלת תקן אבטחת המידע האמריקאי – HIPPA Compliance והיא עומדת בסטנדרטים של שרידות וזמינות מהגבוהים ביותר מסוגה. ברשותנו צוות של עשרות מפתחים, שידעו להעניק לכם מגוון פתרונות, תוך כדי התאמת יכולות המערכת לצרכי הארגון ולגודל שלו.

 

החזון שלנו

 
חברת immediate שמה לה למטרה להפוך את הקשר בין ארגונים לאנשים (B2C) למהיר ומיידי יותר. באמצעות מוצרינו האיכותיים נעניק ללקוחותינו את הכלים שיאפשרו להם להגיע, באופן מיידי, לקהלי היעד שלהם. 

בדרך להשגת המטרה אנו רואים את הנושא של שירות לקוחות איכותי, כחלק בלתי נפרד מהעקרונות והחזון לאורו אנו צועדים. הייחודיות שלנו מאפשרת לנו לכוון לצרכי כל לקוח, לתפור פתרונות ייחודיים עבורו ולספק לו תמיכה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

למה immediate?

 
immediate בגלל המקצועיות – השירותים והמערכות המוצעים על ידנו קיימים כבר שנים ארוכות בשוק העולמי ומוכיחים את עצמם, בכל פעם מחדש.
 
immediate בגלל השירות הייחודי עבורנו הביטוי "הלקוח במרכז" אינו סתם עוד סיסמה. immediate ידועה בקרב לקוחותיה כחברה המספקת להם שירות איכותי תוך מתן דגש על מקצוענות ומיידיות. שירות הלקוחות שלנו אינו מסתפק רק בתמיכה, אלא גם מייעץ ללקוח כיצד לבצע שיווק נכון וכיצד להגדיל את המכירות, באמצעות שימוש טוב יותר בפתרונות שאנו מספקים.
 
immediate בגלל פתרונות ה-Web Service - לרשות לקוחותינו עומדים מפתחים מקצועיים שיתנו מענה לכל צורך ייחודי של הארגון. שירותי ה-Web Service שלנו מאפשרים לעמיתנו המפתחים, שפועלים בכל ארגון במשק, לשלב יכולות לשליחה ולקבלה של פקסים בכל תוכנה או אתר אינטרנט השייך לאותו ארגון. את זאת אנו משיגים באמצעות יכולת טכנולוגית גבוהה של המערכות שלנו להתממשק, בקלות וביעילות, עם כל מערכת אחרת.

 

immediate בגלל האמינות ידוע לנו כי המסרים שברצונך להעביר ללקוחותיך הם חשובים ולעיתים אף מסווגים. ניהול רשימות הדיוור, הן אי-מיילים והן מספרי פקס, מתבצע תוך הקפדה יתרה, הן על סודיות המסרים שאתה מעביר והן על מידור מלא של מאגר הלקוחות שלך.

 

 

 
Blum Web Design