מיקומך באתר >> ניוזלטר >> ניוזלטר - מהדורה מיוחדת

 


הניוזלטר מעניין?
שלח לחבר!
לחץ כאן רוצה להעיר, להאיר או להגיב?
לחץ כאן


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפקה: Y&B
עיצוב:prodonet

מהדורה מיוחדת | ספטמבר 2008


לקוחות יקרים,
וודאי שמעתם על חוק הספאם, שיכנס בקרוב לתוקף ושאוסר על גופים מסחריים לשלוח דיוור פרסומי, שלא בהסכמת הנמענים. כחברה למתן שירותי דיוור אלקטרוני אנו ב-immediate חשים מחויבות עמוקה כלפיכם, ולכן החלטנו להגיש לכם מהדורת ניוזלטר מיוחדת המיועדת להצגת החוק והשלכותיו, כמו גם האמצעים העומדים לרשותנו להתמודדות נכונה עם החוק ביום שאחרי. לצורך כך התייעצנו עם עוה"ד נעמי אסיא וסיכמנו עבורכם את דבריה.

לחץ כאן להמשך

מה חדש?
חוק הספאם - ראיון עם עו"ד נעמי אסיא

על מנת לדעת מה עלינו לעשות בעקבות חקיקת החוק, ערכנו ראיון עם עו"ד נעמי אסיא – מייסדת ושותפה בכירה של משרד עו"ד נעמי אסיא ושות', מהמשרדים המובילים בארץ בתחום ההייטק וזכויות קניין רוחני. נעמי אסיא שימשה כנציגת לשכת עורכי הדין בפורום מדע וטכנולוגיה, הייטק ותקשורת בכנסת, וכמו כן השתתפה בחלק מהישיבות שקדמו לחקיקת החוק. בנוסף משמשת עו"ד אסיא כיועצת המשפטית של ארגון ה- BSA.

לחץ כאן להמשך

כיצד immediate מסייעת לשמור על החוק? 

מערכת Inwise שלנו המיועדת לדיוור אלקטרוני, מציעה את הפתרון המתקדם מסוגו בעולם להפקה ולהפצת ניוזלטרים, לניהול, פילוח וסינון רשימות הנמנעים באופן המקצועי ביותר וכלים להתמודדות יעילה עם חוק הספאם. אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא עוד על הטכנולוגיה שתהיה לעזר רב ביום שאחרי.
 

לחץ כאן להמשך
מי ממליץ?
 ייעוץ משפטי

כמו בכל דבר חדש ייתכן שייקח זמן עד אשר החוק החדש יוטמע במלואו, או עד אשר יוצאו התקנות המתאימות. אי לכך, אנו ממליצים לכל אחד לפעול בשיקול דעת ובזהירות יתר, ולפנות לקבלת ייעוץ משפטי בנושא ערב החלת החוק, ולא לחכות שיהיה מאוחר מדי.

לפרטים נוספים ולייעוץ ניתן ליצור קשר במייל או בטלפון עם משרד עו"ד נעמי אסיא ושות' – משרד עו"ד, עורכי פטנטים ונוטריון. רחוב הברזל 32 תל אביב. טל: 03-6444808.
פקס: 03-6444818. מייל: office@computer-law.co.il.

לאתר המשרד.
אנו יודעים שבקריאה ראשונה התיקון לחוק עלול לבלבל אולי אף להבהיל מעט. לכן, השתדלנו לתת הסבר מקיף שיכוון את כולנו להמשך עבודה נכונה.

יחד עם זאת, אנו ממליצים לכם לקרוא את מאמרו של עו"ד ערן גלזר ממשרד עו"ד נעמי אסיא, אשר מבהיר באופן פשוט את הצעדים בהם יש לנקוט בעקבות התיקון לחוק. למאמר הקלק כאן.
בנוסף, אנו ממליצים לעיין בתיקון לחוק המובא לכם כאן.

מקווים שהועלנו.


למידע נוסף: 1700-70-81-80   immediate.co.il
 
מפיצת שירותי אינווייז ואינטרפקס בישראל

 

 
Blum Web Design